Akbatı Günlük Kiralık Daire İhtiyaç duyduğunuz anda bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin. İdia Ediyoruz Bizden daha temizi ve güveniliri yok. Tamamı Bize ait olan 16 daireli tesisimizle Akbatı Günlük Kiralık Ev hizmetine Consept Dairelerimiz ile Yeni bir bakış açısı sunuyoruz.

Arkadaşlarınızla birlikte tesisimizde güvenle konaklayabilir Huzur içinde keyifli saatler geçirebilirsiniz. Akbatı Günlük Kiralık Residence Esenyurt’un en işlek bulvarı olan Koza Mah. Bulvarı üzerinde son derece şık mimarisi ile göz doldurmaktadır. Tesimizin girişinde Esenyurt’un en güzel ve en Elit mekanları en marka kafeleri bulunmaktadır.

Ayrıca tesisimizde ücretsiz wifi hizmeti açık ve kapalı otopark 7/24 saat bulunmaktadır. Farklı seçenekteki dairelerimizde sizlerde konaklamanın keyfini yaşayarak arkadaşlarınıza kendilerinizi özel hismetmelerini sağlayabilirsiniz. Akbatı Günlük Kiralık Ev ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakınız günün her saatinde telefonla arayarak resepsiyon arkadaşlarımızdan fiyat alabilir dairelerle ilgili her merak ettiklerini sorabilirsiniz. Akbatı Günlük residence olarak dairelermizin tamamında son derece kaliteli Tekstil ürünleri kullanılmıştır. Ayrıca kişisel bakım ürünleri, Buklet Malzemeleri, Sürekli sıcak su ve klima bulunmaktadır. Bütün odalarımızda ücretsiz olarak sunduğumuz ikram tepsisinden faydalanabilirsiniz. Tesisimiz Son Derece güvenilir olup ruhsatlı ve resmidir.

Akbatı Günlük Kiralık daire ve Ev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akbatı günlük kiralık daire

Bahçeşehir Günlük Kiralık daire

bahçeşehir temizlik şirketi